Bize 1 kitap hediye eder misiniz?

Merhaba,
Bize 1 kitap hediye eder misiniz?

Antalya’nın bir ilçesinin köyünde anasınıfı öğretmeni olarak çalışıyorum. Sınıf kitaplığımızın yetersiz olmasından dolayı kitaplığımızı zenginleştirme çabasındayım. Bu uğraşımda bana yardımcı olabilecek kişiler olursa gerçekten minnettar oluruz. Maddi bir yardım beklemiyoruz. İçerik konusuna dikkat ettiğim için ve yayınlara dikkat etmek zorunda olduğumuzdan alınabilecek kitapları liste yaparak kendim belirledim. Yardım etmek isteyen olursa ve mesaj atarsa 1 kitap ismi ve açık adresimizi cevap olarak yazacağım.

Başlığı yukarı sabitleyerek yardımcı olursanız ayrıca çok sevinirim.
Sevgiler,

Tuğbanur Yıldırım
Çalıpınar İlkokulu - 07900
Çalıpınar Mahallesi
Gazipaşa - ANTALYA

Edit: Spreadsheet düzenlemeye çalıştım, umarım başarabilmişimdir.

docs.google.com

yazarlık veya üyeliği olmayıp da, ulaşmak isteyenler için mail adresim:

tugbanuryilmaz@gmail.com

***SON GÜNCELLEME: Listede geri kalan tüm kitaplar da, bir kahraman tarafından topluca alınmıştır. Bundan sonraki gönderim istekleri komşu köyümüze yönlendirilecektir. (bizimle aynı durumdalar.) Kitap göndermek isteyenler için "alındı" ibareleri baştan düzenlenecektir.

mesaj attım

  • bizansa karsi memleket takimi  (19.02.18 12:42:59)
Listenizi bir Google spreadsheet falan olarak paylaşsanız, mesajla "şu şu kitabı alıyorum" dediğimizde o listede alındı olarak güncelleseniz nasıl olur acaba? Ben bir kitaba kargo parası vereceğime 2-3 kitap alıp bedava kargoyla göndermeyi tercih ederim mesela, listeden birkaç kitap seçebilirim böylece.

  • kobuzchu kiz  (19.02.18 12:50:28)
Merhaba @kobuzchu kiz, isterseniz size birkaç kitap ismi göndereyim, alabileceklerinizi bana yazarsınız, olur mu? Eğer hemen güncelleme yapamazsam ve birkaç kişi aynı kitabı alirsa riski yüzünden dediğiniz şekilde yapmadım.

  • oxyden  (19.02.18 12:55:30)
hocam çabanızı takdir ediyorum. tavsiyem sosyal medyadan fenomen kişilere ve instamom'lara kendinizden haberdar etmeniz. ben de bu sayede çok yardım ve malzeme topladım. onun dışında sosyal sorumluluk projelerine önem veren kurumsal firmalara mail atabilirsiniz. koçtaş'tan, fatih kalemleri'nden, bir çok yayınevinden hatrı sayılır şeyler toplamıştım vakti zamanında. bende aynı branştan olduğum için listenizi görmek isterim. belki çevremizden de destek olmak isteyenler olur.

  • dedim ben sana  (19.02.18 13:06:29)
liste +1
illa yeni olmak zorunda değil. büyüdüğü için çocuğunun artık ilgilenmediği kitapları da göndermek isteyen de olabilir.
en fazla 2 kitap olur nolcak?
  • merhum  (19.02.18 13:07:37)
listeyi public yapin hocam, en altinada adresinizi ekleyin

  • try again fail again fail better  (19.02.18 13:29:09)
adres aliyim bacim

  • tiarwain  (19.02.18 14:38:58)
Ben de adres alabilir miyim?

  • yüzyıllık yalnızlık  (19.02.18 14:39:54)
Adres alabilir miyim?

  • sadegazoz  (19.02.18 15:18:21)
Kobuzchu kız +1
Adres ve kitap ismi atabilirsiniz bana da.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (20.02.18 00:01:07)
1-2 kitap gönderebilecek arkadaşlar...
D&R ara sıra ücretsiz kargo kampanyası yapıyor. Onun dışında 60 tl ve üstü ücretsiz. e-ganba'da ise 50 tl ve üstü ücretsiz.

  • merhum  (20.02.18 10:27:17)
d&r kargo bedava kampanyalarında hep sıkıntı çıkıyor nedense. diğer alternatifleri denemekte fayda var.
@kargo için cep numarası olayını nasıl hallediyoruz?

  • elorelia  (20.02.18 11:19:39 ~ 11:33:27)
Kardeşim
Kirpi Masalı
Keçeci Bayram ve Anka Kuşu

Güncel liste midir bu?
  • pieta  (20.02.18 11:38:14)
@elorelia ben hep kargo bedava alıyorum. hiç sorun olmadı. evet biraz geç geliyor ama geliyor. sorun buysa eğer...

  • merhum  (20.02.18 11:48:15 ~ 11:48:54)
ben de idefix kargo bedava kampanyalarında siparişlerimin (stok tükendi gerekçesiyle) o sırada stokta var görüldüğü halde eksik gelmesi sorununu yaşıyorum.

  • oxyden  (20.02.18 11:51:32)
Aklımda şöyle bir yol var; bugün içinde haber verebilecek olan 3 kullanıcıyla tek kargo yapıp göndermek isterim ben. eganba.com'dan almayı düşünüyorum, 50 TL üzerinde kargo ücretsiz söylendiği gibi. 50 TL'nin altında alış veriş yapacak olup kargo konusunu düşünen varsa böyle bir yol deneyebiliriz. Peki sana nasıl güveneceğiz, sorusu akıllara gelebilir; yolu yöntemi ilgilenen olur da mesajla ulaşırsa konuşuruz.

  • olanlaolunmaz  (20.02.18 12:55:52 ~ 13:00:35)
@elorelia kargo cep numarasına kendi numaramı yazarak hallettim ben açıkçası

  • bizansa karsi memleket takimi  (20.02.18 18:12:52)
İlk birkac mesaj atan arkadasa dusunemedim istenmediyse yazmadim ancak cep telefon numarami verebilirim sorun degil.

  • oxyden  (20.02.18 18:55:06)
İdefix BKM Express kampanyası var 75 TL ve üzeri 15 TL indirim. 1 günde geliyor.

  • lana del rey  (21.02.18 02:01:07)
Ptt kargo ile kitap gönderimi 3tl imiş, bugun gonderi yapan bir arkadas mesaj atti. İlgilenen olursa..

  • oxyden  (21.02.18 18:07:47)
tübitak listesini genişletirseniz 10-20 kitap almak isterim. kendi çocuğuma da aldığım çok güzel kitapları var.

  • la noix  (22.02.18 10:06:20)
bu kampanya ne durumda ? idefixte bugün kargo bedava
www.idefix.com

ve 4-5 liraya bile yukarıdaki listede bulunan çocuk kitapları var, belki komşu okula da birileri kitap göndermek isteyebilir
  • freebird5406_2  (18.03.18 19:33:11 ~ 19:35:11)