Turuncu kazak ile ne renk oje

iyi gider? Altına ne açık ne koyu mavi kot pantolon ve taba rengi bot giyilecek.

Ek olarak, aynı şekilde cart kırmızı kazak ile nasıl bir oje güzel gidebilir?

İkisi için de pastel nude tonları demek geliyor içimden.

  • elorelia  (19.02.18 08:59:17)
Cart kırmızı kazak giymişsem, oje de sürmeyivereyim diye düşünürdüm ben. Siyah pantolon veya etek giyiyorsam, siyah olabilir belki?

Turuncu için de aynı şey geçerli, illa ısrarcıysam, manikürle falan zaten bir şeyler yapılacaksa French derdim.
  • sopiro  (19.02.18 09:11:42)
Ben turuncu ile mavi oje kullanıyorum sık. Kırmızı ile de french bence.

  • mojiziku  (19.02.18 09:17:45)
Resmen benim bugunki kombinim benimki Siyah pantolonlusu. Bende somon oje vardı ama özellıkle sürmedim dünden kalma. French yada beceremem dersen sadece iki kat rakı beyazı ojeninn kurtaramayacağı kombin yoktur bence.

  • hernezıkkımsa  (19.02.18 20:01:23)
lacivert. turuncunun kontrast rengi.

  • battal gemalmaz  (19.02.18 20:05:42)
Koyu mavi

  • shenergy  (03.03.18 01:35:07)