[]

Apple'ın hackintosha karşı tutumu

Dünyada yüzbinlerce kişi Hackintosh sistem kurarak OSx işletim sistemini "hackliyor". Peki Apple bu işin öncüsü sitelere (tonymacx86, vb.) sitelere bir yaptırım girişiminde bulunuyor mu? Apple bu kaçak kullanıcıları gözardı mı ediyor yoksa engelleme girişimleri var mı?
 
Fakirler takılsın diye bakıyorlardır, salladıklarını sanmıyorum. O kadar macos kullanmak isteyen kişi parası olsa zaten gider Mac alır, e Mac almayacaksa korsan macos kullanmasının Apple'a bir zararı yok çünkü macos ayrı olarak satılmıyor.


  • i was made for you  (18.02.18 17:24:04 ~ 17:26:27) 
Torrentten windows indirenlere bir yaptırım var mı?

Bunlar milyar dolarlarla oynayan şirketler. Biz fakirler de nasiplenecek tabi.

Forum sitesini en fazla kapatırsın, sonuna 2 koyar domainde devam eder. Aynı dizi film stream sitelerinde olduğu gibi.

Her türlü korsanı destekliyorum. Fakirseniz, hakkınızın yendiğini düşünüyorsanız sömürün amk.


Teoman'ın bir lafı vardı korsan kasetini alanlara; paraları yoksa alsınlar canları sağolsun.

Parası olmayan uğraşır kurar zaten sorunsuz kullanmak imkansıza yakın.

Parası olan için zaten sorun yok.

Ama parası olmayanı engellemeye kalkmak hem doğanın hem internetin tabiatına aykırı.
  • bos gezenin bos ustasi  (18.02.18 18:03:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.