[]

dizi izleme platformu

parasini verip rahat rahat yabanci dizileri izleyebilecegim bir platform var mi? ornegin the walking dead icin torrent, altyazi bok pusur yirtinmak istemiyorum.
biri bunu yapmis olmali 
netflix?


  • binder dandet  (18.02.18 13:32:39) 
the walking dead orada yok, resmen bizdeki digiturk, d-smart, tivibu vs taklasi gibi


  • anarquia  (18.02.18 13:36:25) 
öyle ideal all in all bir şey yok. varsa da ben bulamadım. netflix orjinal netflix içeriği yeterli gelir diyorsan iyi. twd'ın da öyle aramak için yırtınacak bir hali kalmadı gibi. son sezonda tiksinip bıraktım.


  • doxanikee  (18.02.18 13:43:22) 
Parasiz olsun derseniz Stremio var. Alt yazi, torrent vb ugrasmadan Netflix'e benzer bir arayuzle kullaniyorsunuz.

(bkz: stremio)
  • crown  (18.02.18 13:43:48) 
netflix us’de var walking dead ben izliyorum.


  • sta  (18.02.18 14:53:40) 
Walking dead tivibudaki foxun bi kanalinda var.


  • red g  (18.02.18 17:02:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.