havaalanında pasaport, pul, check-in kuyruklarını beklememe formülü

bu sıralarda uçağım kaçacak diye bağıra bağıra en öne doğru koşsak, ne geçiyon lan önüme deyip ayağıma çelme takan olur mu? deneyen var mı?

Gercekten ucagi kaciriyor musun?
Sirada bekleyen insanlardan seni ayiran ne? Eger konusmaya sahit olursam "ne beklicem abi yaa" filan, sittin sene onume gecirmem bir de kavga ederim.

Beklememeye cok merakliysaniz priority passlar filan oluyo, tavpass filan vardi ataturkte, onlari alabilirsiniz. Yurtdisi cikis harcinizi da her zaman bankadan odeyip, kontrole elinizde dekontla gidebilirsiniz.
  • kuehles blondes  (18.02.18 02:06:06)
@kuehles ucu ucuna yetişecek 4 tane bilet almak üzereyim, 30 kilo yükle ben de koşup terlemek istemem. bu şekilde bir şey diyen çıkmazsa bir nevi aldığım riski azaltmış olacağım.

  • diffarentiationation  (18.02.18 02:10:26)
@diff...

Valla wizz icin priority bilmemnesi satin alabiliyorsun ekstradan. Onu al madem.

O biletler patlayacak bence, git berline uc, oradan otobusle gecersin gdansk'a.

Sabiha pasaport kuyrugu 10dkyi asmaz genelde. Italyada yalvar yakar eu pass bolumune girebilirsin, abi nolur filan.
Sonra tekrar bavul verirken filan ve security icin wizz priority bilmemne bok pusur pass alirsin.
Onun disinda pgsye bavul vermen uzun surer, net yani. Bu arada bavulun gec gelirse nolcak? 1 saat bavul bekledigimi hatirliyorum sabihada.

Sey yap, pgs gorevlileri oluyo kontuarlarin orada. Yalvar onlara
Bahset, one onlarla gec.

Yurtdisi harc pulunu bankaya ode, orada siraya girme.
  • kuehles blondes  (18.02.18 02:15:12)
Ben 2. ucusta patlayacagina oy verdim. Yuzde 1 ihtimal olsa bile bence bu rotadan vazgec.

  • inannas jofn  (18.02.18 02:15:25)
Hizli gecis hakki satin alabilirsiniz.
Sabiha'da 35 liraydi gecen yil

  • sırtçantalı  (18.02.18 02:15:42)
oradaki görevlilere gösterirseniz bileti, yardımcı oluyorlar sanırım

  • burya  (18.02.18 02:16:30)
Pardon pardon diye geçen oluyor her gidişimde, o adam geçtikten max 10 dk. Sonra ben geçiyorum zaten.

Kuyruklar gözünüzde büyümesin, bu arada sabiha gökcendeki fasttrack hızlı geçiş normalden daha yavaş akıyor. Yoğunluk varsa zaten ona göre memur oluyor, akıyor gidiyor. Christmas döneeminde sıranın dışarı taştığı dönemde 25 dk bekledim yani
  • mirafiori  (18.02.18 02:38:57)
Simdi geldim direk gidip senin duyuruya baktim patlamis mi diye:)))ben bugun saniyordum onu.

Ben celme takmam ama kufur ederim yanimdan gecerken cocuu diye bir fisilti duyarsin
  • duptıs  (18.02.18 02:42:55)