skt sı bugün olan tavuk

1 hafta kadar oldu alalı dolapta unutmuşum, şimdi attım fırına ama içime şüphe düştü bişey olmaz de mi ?

olmaz.
bir gün geçse de bir şey olmazdı.

buzdolabı değil dondurucu kısmına atsaydınız, daha da uzun süre dayanırdı.
aklınızda olsun.
  • blatta hiberna  (17.02.18 23:52:14)
evet işte çiğ olduğu için aklıma takıldı.

  • davy_jones77  (17.02.18 23:53:08)
takılacak bir şey yok, zaten skt geçmemiş bile.
dolaptan da çıkartmamışsınız.

herhangi bir sorun oluşması için neden yok.
afiyet olsun.
  • blatta hiberna  (17.02.18 23:54:13)
Yemeyin. Tavuk riskli biraz. Baska bir sey olsa tamam da tavuk sakat. Hic riske girmeyin 3 kurusluk sey icin. Tavuk zehirlenmesi digerlerine benzemez. Ben yemezdim.
Gerci tavuk hicbir sekilde yemiyorum o ayri:)

  • stavro  (18.02.18 00:01:05 ~ 00:01:52)
@stavro:
yahu dolapta durmuş, son kullanma tarihi geçmemiş, kokmayan, görüntüsü normal olan tavuk neden yenmesin?
daha neler?

yani tavuğun yenebilir olması için daha ne lazımki zaten? :)
  • blatta hiberna  (18.02.18 00:03:31)
yahu tavuk riskli ve evet zehirlemesi de kötü olur, tamam ona kimse bir şey demiyor da, abartmasak mı?

yani kimse yemek zorunda değil de, artık biraz aşırı oldu gibi sanki akmayan kokmayan tavuğu da yememek.
  • blatta hiberna  (18.02.18 00:11:34)
valla bozulsa kokusundan falan anlaşılmaz mı? o açıdan bi sorun yok gibi
ama işte tavukdan zehirlenen çok var biliyorum gerçi restoranda falan oluyo çoğu sanırım

  • davy_jones77  (18.02.18 00:19:33)