[]

ilkokul 1. sınıf çocuğunu 4 gun nasıl eğlendirecez

Oncelikle guzel bir film onerisi alalım bu gece için.

Yeğen 4 gun bize kalacak. Annesi 4 gun yurt dışında, havaalanından uğurladık geldik. durup durup gozleri doluyor yavru kartalın, kıyamam.

Akşamları şoyle guzel filmler izleyelim. Yenilerin çoğunu ve en meşhur ılanları izlemiştir heralde. Evde tek başına aklıma geldi ama, şimdi ailesi zaten bıraktı gitti çocuğu. İyice depresyona sokmayalım.

Satranç çalışacak dayısıyla bol bol. Onceden sasalı gezildiydi. Bilim muzesi pazartesi oğleden sonrası için listede. Avm gezmek dışında ne yapalım izmirde? Hep yetişkin ağırladık, misafir çocuk olunca ne yapacağımızı bilemedik.

 
Up! animasyonunu izleyebilirsiniz izlemediyse. Yeni çıkanlardan Coco var ama neden hayaletli ölülü animasyon çekmişler hiç anlamadım.


  • i was made for you  (17.02.18 21:05:17) 
Istanbuldaysaniz legoland derim


  • all girls dream  (17.02.18 21:11:07) 
Kurtulus savasi ya da ataturk'le ilgili muze vb varsa onlara da gidebilirsiniz. Cocuk tiyatrosuna gidebilirsiniz.


  • kuehles blondes  (17.02.18 21:15:39) 
Evdeyken sıcak soğuk oynayabilirsiniz. Puzzle oynayabilirsiniz.


  • uyusam iyi olur  (17.02.18 21:19:28) 
hayao miyazaki filmlerinden totoro ve ponyo izlenebilir. super filmler.

ince motorlari iyiyse (bkz: beş taş) oynamayi ogretin mesela. monopoly gibi bir kutu oyunu oynayabilirsiniz...
  • dilemma of subscribtionability  (17.02.18 21:45:51) 
Miyazaki filmleri +

Miyazako değil ama inside out (ters yüz) filmini de tavsiye ederim.
  • hohoho  (17.02.18 22:19:24) 
Up diyecektim az once ayni yastaki yegenim filmi ne cok sevdigini anlatiyordu.


  • muti  (17.02.18 22:30:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.