[]

Müşteri Bulma Konusu

Can sıkıntısından giriştiğim telefon laptop tamir edip satma işini eğer müşteri bulabilirsem artık elden ve evden yapmak istiyorum. İkinci el sitelerde arızalı cihaz aramaktan ciğerim soldu:)

Nasıl başlayabilirim? Yani yaşadığım yer küçük bir komün. Fazla tamirci yok, geçen sene bozulan laptopu 210 euro'ya tamir ettirince kafa dank etti şimdi Apple hariç laptopları ve tüm telefonların donanım değişimlerini yapabiliyorum.

Dükkan açmadan mümkün müdür bu işler? İlan bastırsam posta kutularına atsam işe yarar mı? Ya da ne yapmak lazım?

 
Benim baslikta da cevap vermistin. Bilgisayari teslim aldim sanırım anakart semasi lazinmis tamir icin. Neede oturuyorsun? Referans olabilirim :) saka saka. Bi bakip ariza tespiti ve fiyat verirmisin?


  • imelih  (17.02.18 21:26:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.