Bunu sevmeyen kadın var mı ?

1 - İş yerinize çiçek gönderilirse hoşunuza gider mi ?

2- Tek taş pırlanta hediye alınırsa sever misiniz ?

1. Hiç gitmez.
2. İlişkinin ne aşamada olduğuna bağlı.

  • someonewalksalone  (17.02.18 14:35:24)
1 - Surprizlerin yalnizken yapilmasi beni daha mutlu ediyor. Evde beni cicekle karsilamasini is yerime cicek gondermesine tercih ederim ama tek secenek is yerine cicek gondermekse o da olabilir.

2 - Sevmem.

"We need to make sure that the diamond we buy to express our love is not destroying the life of someone we will never know."

www.huffingtonpost.com
  • lamira  (17.02.18 15:01:26)
1- Gitmez. Alakasız insanların olduğu bi ortamda çiçek almak beni gerer. Hele bir de sevmediğim çiçekler olursa(mesela gül) hoşuma gitmediğini daha gıcık bi dille dile getiririm muhtemelen.
2- Sevmem.

  • kozmosta bir nokta  (17.02.18 15:42:39)
1. Gönderen sevgilimse gider flört vs adı konmamış bir şeyse gitmez.
2. Evlilik teklifinde hoşuma gider.

  • pastörizesüt  (17.02.18 15:52:37)
Benim için çiçeğin hoş olabileceği zamanlar var ama pırlanta evlilik teklifi için de başka bir şey için de hoşuma gitmez/kabul etmem.

  • sopiro  (17.02.18 15:53:34)
İş yerime böyle bir şey gönderilsin istemem annem bile yolladığında rahatsız oluyorum.

Tektaş sevmem seveceğim başka bir model alınırsa hoşuma gider evet.
  • mutekebbir  (17.02.18 15:57:16)
1 - hayır. bonyfood tercih ederim D
2 - tek taş pırlanta hediye? hiç öyle bi merakım yok zaten 9 taksitle alınmış şeyi parmağımda taşımak istemem.

  • elorelia  (17.02.18 16:04:53)
Valla ben erkegim benim bile hosuma gider cicek gelmesi. Cicek sevdigim bir sey degil ama cicek hediye edilmesi sembolik bir sey ve farkli. Isyerine gonderilmesini etrafindakilere karsi havasi olsun amacli degil de beklenmedik bir anda olsun mantigiyla algiliyorum ben. Ben sahsen cicek gondermem ama cicek gelince "bu ne yağğğ" diyen kizin da agzini ortasina bir tane patlatirim:) Tesekkur et gec iste iyi niyetle yapilmis bir hareket sonucta.
Pirlantaya bir sey diyemeyecegim.

  • stavro  (17.02.18 16:08:32 ~ 16:10:46)
1. Hayir
2. Hayir

  • Amaranta ursula  (17.02.18 16:09:00)
1- Gitmez. Rahatsız olurum +1 Çok avamca.
2- Hayır, beni tatile götürse daha çok sevinirim. Tek taşı napacağım? Ne işime yarayacak? Bana ne katacak? Bana kendimi özel hissettirmez çünkü çok klişe, hiç düşünülmemiş bir hediye.

  • i m cool with that  (17.02.18 16:09:29)
Hepimiz seviniriz ya yemiyelim birbirimizi. Yani böyle bir tebessüm geçer. Sonra ay bu ne sevmem falan deriz (*-*)

  • velvetmorning  (17.02.18 16:11:16)
1. Ne amacla yapildigina bagli ve sevgilimse evet

2. Hayir, cok banallesti,artik manevi bir degeri oldugunu dusunmuyorum
  • bugun hava gunluk gureslik  (17.02.18 16:54:27)
1. Hayır.
2. Hayır.

  • devilred  (17.02.18 16:57:27)
1-Hayır.
2-Evlenme teklifi amacıyla hediye ediliyorsa evet. :D

  • thomson'un uzumlu keki  (17.02.18 17:24:11)
1) çiçek istemiyorum, solacak gidecek. Bonnyfood gibi bir şey çok mutlu eder ama
2) hayır tek taşlardan hiç hoşlanmam ve verilen parayı acayip saçma bulurum

  • mutlusismankedi2015  (17.02.18 17:43:46)
1-gonderdiyse ok ama surekli gelmesini istemem. Hatta gondermediye trip atmam ofise gondermek sov bence.

2-no tek tas. Sevmiyorum. Sevdigim tasarim isler yapan bir isim var, ondan bir tane secsin daha iyi. Pirlanta falan oyle duskunluklerim yok.
  • mor oje  (17.02.18 18:09:43)
madem sevmiyorsunuz bu furya ne :)

  • sorunvar  (17.02.18 18:35:30)
Herkes cool olma peşinde mk. He he kimse sevmez zaten.

  • gozu acik sevisen yahudi  (17.02.18 18:37:03)
Hikaye bunlar, bırakın bu işleri. İş yerine çiçek gönderilmesinden hoşlanmayacak hatun yoktur.

  • [GODDARD]  (17.02.18 20:04:37)
1. Buket çiçeğe hayır saksıda çiçeğe evet.

2. Evet
  • jazzabel  (17.02.18 20:14:47)
1- Sevgilim ya da ailemse olur. Olur diyorum çünkü bunu ancak kabul edebilirim. Çok da matah bir şey değil. Bu yaş olmuş çiçek taşımaya utanan biri olarak nerede, nasıl taşıyayım afedersin.

2- hayatımda hiç normal yüzük bile takmadım, yakıştıramadım. Bence emrivaki yapacağına bana seçtirsin belki çok güzel gelen başka bir şey vardır.
  • fallopian  (17.02.18 20:33:29)
öncelikle stavro+1

1. çiçek almaktan hoşlanmamak yeni trend herhalde.
fakat sevgiliden gelmesi öncelikli olmakla birlikte, her türlü tebrik ya da benzeri amaçla yollanmış çiçek ruhu okşar, güzeldir.

2. tek taş hediye alınacak bir şey değil.
evlenilecekse alınması ayrı bir şey, daha doğrusu eğer tek taş seviliyorsa evlenileceği zaman alınması icap eder.
genelde fabrikasyon ve çok kaba montürlü oldukları için erkeklerin zevkine bu konuda pek güvenmiyorum ve evet, ortalıktaki tek taşları ben de beğenmiyorum.
muhtemelen ben de evlenecek olduğumda almak istemeyeceğim.

ama tek taş diye prenses kesim, mercimek-nohut arası büyüklükte bir pırlanta yüzük alınırsa, çenem dizlerimin hizasına düşer diye tahmin ediyorum.
pırlanta var, pırlanta var.
  • blatta hiberna  (17.02.18 23:46:34 ~ 23:47:28)
1-evet çok hoşuma gider.
2-evlilik teklifi ise hoşuma gider tabii ki. diğer türlü ne alaka yani? kabul etmem.

  • naksidil  (18.02.18 00:03:19)