10 saat içinde 4 uçuş, bu plan patlar mı?

UÇUS: KAHRAMANMARAS-ISTANBUL
ANKARA AKTARMALI
FIRMA: ANADOLUJET + THY
KALKIS: 06:25
VARIS: 09:35

UÇUS: ISTANBUL-MILANO
FIRMA: PEGASUS
KALKIS: 11:25
VARIS: 12:15

UÇUS: MILANO-GDANSK
FIRMA: WIZZAIR
KALKIS: 14:35
VARIS: 16:40

kusursuz oldu nolur patlamasın?

valla umarım patlamaz ama ateşle oynamışsın bu planı yaparken

  • peki madem  (17.02.18 00:08:10)
ilkinde patlamazsan ve milano'da çok tutmazlarsa bir şey olmaz.

  • nodrap  (17.02.18 00:09:29)
bahis olsa patlamana biraz para yatırırdım. çok değişken var, türkiye, italya gibi insan bazlı oynak ülkeler.

  • gezegen olan pluton  (17.02.18 00:10:35 ~ 00:11:46)
İlkini bağlattıramam mı acaba? Siteden alırken aktarma çıkmıyor, bir sonraki uçaktan itibaren aktarma vermişler. Bagaj bekleme olmazsa yetişir sanki?

  • diffarentiationation  (17.02.18 00:12:39)
Thy sabihaya iniyo di mi, dikkat et de yanlislikla ataturke alma. Patlaman %100 olur o zaman.

Ama su haliyle patlama ihtimaline %50 veriyroim, ya ilk ucusta ya da ikincisinde patlarsin gibi.
  • kuehles blondes  (17.02.18 00:16:08)
Patladi gitti:)ilk ayaktan yatarsin.

  • duptıs  (17.02.18 00:23:34)
istanbul-milano’ya binebilirsen gerisi patlamaz ama istanbul’daki ara az gibi 10’dan once o ucaktan zor inersin, ic hatlar dis hatlar arasi da 10-15 dk suruyor.

patlar’a bir 20 tl atarim ben de.
  • cedex  (17.02.18 00:28:09)
Her uçuş arası 2 saatin var gibi, bence tutabilir. İlk yurtiçi aktarmanda sıkıntı olur olursa. Tanıdık varsa istanbul'a bi gün önce git, kal. Sabah öyle git.

  • mirafiori  (17.02.18 02:09:19)
Kendi uçuş deneyimlerime dayanarak patlamaman imkansız diyorum üzgünüm :(

  • arya yada vera  (17.02.18 07:10:14)
Hepsine online checkin yaparsan patlamaz.

  • brkylmz  (17.02.18 10:34:57)
istanbul patlamazsa bir şey olmaz. muhakkak editle ama :) bilelim patladı mı patlamadı mı

  • demirr  (17.02.18 15:24:13)
kahramanmaraş+ankara+istanbul aktarması thy sitesine göre sabiha gökçen'e iniyor.
o halde sıkıntı yok. bir şey olmaz.

  • tabudeviren  (17.02.18 15:31:38)
Nolmus,haber alan oldu mu?

  • duptıs  (18.02.18 02:34:09)
Benden söylemesi İstanbul Milano uçuşunda patlarsın daha. Son 5 gündür Ankara'dan İstanbul'a iniş saatlerine bakıyorum: www.flightradar24.com

9:35 dese bile 10'dan önce inen uçak neredeyse yok. Hadi uçak indi diyelim uçağın parkı, çıkışın kalabalığı bi sürü ıvır zıvırı var. Uçağın kapılarının açılıp dışarı çıkman bile minimum yarım saat. Hadi çok şanslı bi şekilde onu da atlattın diyelim. Hadi bagaj beklemedin diyelim. Pasaport kontrolü (hadi bunu da fast track aldın diyelim) bulunduğun gate'e zamanında gitmen büyük şans

Milano uçuşları ise zamanında inmiş görünüyor. www.flightradar24.com Belki Şubat ayında hava durumu nedenli gecikmeler olabilir. Gerçi 27 Şubatta Milano hava durumu da iyi gösteriyor. Milano'ya kadar gidersen iyi diyorum ben :)

Geçmişe bakarak bi kaç yorum yaptım, umarım ben yanılırım. Ama yine de böyle kumar oynamazdım ben :)
  • gkn  (18.02.18 12:03:20 ~ 12:12:53)