[]

Vakifbank bankomat kart sifresi

Kartimi kaybettigimden dolayi yeni kart gonderdi banka sagolsun. Yeni sifre belirlemek icin bankayi aradim otomatik yonlendirmeden kart numarasini girdim telefona mesaj geldi kartinizin parolasi sudur diye. Ancak bu gonderdikleri parola 4 haneli. Onceki kartimda 5 haneli parola girmistim. Sabah cikmadan karti anneme vericem gitsin para ceksin diye. Bankamatik bankomat kartta 4 haneli parolayi kabul eder mi yoksa ben yanlis birsey mi yaptim?
 
Geçici parola 4 hanelidir. İlk kullanımda 5 haneli yeni parola oluşturmanı isteyebilir.


  • dayrise enterprises  (16.02.18 23:04:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.