[]

Test

Merhaba,
onedio.com
Bağlantıda olan testi yapıp sonucu yanıt olarak yazabilir misiniz?
Formata da uyduralim daha önce bu testi yapmış miydiniz?

 
yapmadım, bundan sonra da yapmam. bu gibi başkalarının ürettiği içerikleri derleme adı altında çalarak para kazanan, bundan hiçbir şekilde gocunmayan, aksine savunan; pişkin, arsız ve saygısız sitelerin içinde barındırabileceği hiçbir şey bu kararımı değiştirmeme sebep değil.


  • Bruce  (16.02.18 20:04:54) 
Delilik sınırını aşmış bir dahisin! çıktı.


  • dissendium  (16.02.18 20:05:07) 
Daha önce yapmamıştım.

Dahiymişim tişikkirler.
  • Ufuk  (16.02.18 20:10:55) 
Delilik sınırını aşmış br dahi.
Vakit kaybı.

  • sopiro  (16.02.18 20:12:39) 
Bu tip testlerde hep kullanıcının kendini özel hissetmesini sağlayacak şeyler çıkar ve rastgele ayarlanır. Soruları hiç okumadan hep ilk seçeneği seçtim yaşamın anahtarı senin elinde diye bişey çıktı.


  • j r r tolkien hayrani  (16.02.18 20:27:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.