Cok zor bir mekan secimi

Kriterler
*kadikoy veya cevresinde olucak
*guzel kahvalti menusu olucak
*bu pazar icin olacak
*4 kisinin 2 saat calismasina uygun olacak
*mumkun mertebe sessiz olucak
*4 kisiyi (ben dahil) benim cekebilme durumum olusabilir fazla yuklenmesinler hesaba

Hava guzel olsa moda cay bahcesinde poca simit takilirdik ama olmuyor iste

Kalamış'taki midpoint diyeceğim.
Benim buradaki Midpoint'te iki kişilik bir kahvaltı var, gayet kocaman ve çeşitli. 57 TL. Oradaki de öyle midir bilemiyorum fiyat olarak.
Sessizliği kütüphane gibi olmaz ama sanki ayrı ayrı levellarda salonları varmış gibi olduğundan belki daha az sesli bir yer bulursunuz. Ama iki saat oturmak da sorun olmaz.
  • sopiro  (16.02.18 20:32:49 ~ 20:37:39)
peki midpoint'e oturduk 57tl'lik kahvaltıya 4 kişi girişebilir miyiz?
midpointte kahvaltı yapmadım hiç

  • dedim dedim de kime dedim  (16.02.18 20:45:57)
Kaç kişi isterseniz o kadar girişirsiniz ama yeterli olur mu bilemiyorum, şu kastettiğim şey: www.tripadvisor.com

  • sopiro  (16.02.18 20:54:07)
bende baktım resimlerine bu kesmez milleti ya,
ya sütiş falan vardı sağda solda orada işte ortaya söyleye söyleye makul şeyler oluyordu ama kadıköy'de tam bilemedim nereye salça olsak?
yok mu böyle krep kafe falan ya? geçen cereal cafe bile gördüm.
  • dedim dedim de kime dedim  (16.02.18 21:01:40)
Moda spor kulubu.
Tek kisi en fazla 22 lira ve acik bufe, randevu gerekiyor oncesinde.
Arkadaslarla gidecektik ama iptal olunca sana tavsiye edeyim dedim.
  • bugun hava gunluk gureslik  (17.02.18 17:03:28)
ya onu bende biliyorum ama pazar günü kalabalık olur diye çok şeyedemedim,
ya hani moda da falan açılıyor ya yeni kafeler yok mu oralarda böyle kruvasan veya krep yapan bir yer?
bi yer var biliyorum orada da krep 25tl miydi neydi ooooaaa demiştim.
  • dedim dedim de kime dedim  (17.02.18 17:09:54)