[]

Öğle yemeği için evden yanıma ne alayım?

Merhaba,

12:30 gibi öğle yemeği yiyorum ama dışarda yediklerim beni asla doyurmuyor aksine daha çok acıkıyorum. Sonra akşama kadar bütün performansım düşüyor. Etrafımdaki insanlar bu üçgen sandviçlerden alıp yiyorlar, nasıl doyuyorlar anlamıyorum. Evde bir şeyler hazırlayıp yanıma alayım diyorum. Buzdolabına koyamam. 9:30 gibi evden çıkıyorum. 3 saat kabın içinde dursa sıkıntı çıkarmayacak ne alabilirim yanıma? Karbonhidrattan çok protein ağırlıklı bir şeyler önerirseniz sevinirim ki akşama kadar tutsun beni. Tavuk olmaz herhalde di mi? 3 saat az değil çünkü.

Sağolun.

 
köfte


  • sta  (16.02.18 12:50:05) 
@cureforlove güzelmiş ama gerekli ekipmanım yok sanırım bunun için
@sta köfteye olmaz mı bir şey dışarda kalsa? Dolaba koyamam dediğim gibi.

Teşekkürler
  • voyager 1  (16.02.18 13:02:20) 
Fırınım var ama mikserim yok. O yumurtanın beyazını da elle ne kadar çırparsam çırpayım sert köpük haline getiremiyorum :D


  • voyager 1  (16.02.18 13:28:31) 
köfteye tavuğa bir şey olmaz hatta ben kalan tavuğu ertesi gün sandviç yapıyorum. önemli olan işe varınca kabı serin veya mümkünse soğuk bir yere çıkarman.
bu arada tavuğu falan bir daha ısıtmamak lazım. zaten iş yerinde ısıtma imkanın yoktur ama aklında olsun diye şey ettim. bi kere pişen tavuk bir daha ısıtılırsa bakteriler çılgın atıp zehirliyor.

  • nolmus yani  (16.02.18 13:42:23) 
Protein ağırlıklı olarak yulaf + süt iyi olur ama sıcak sütle yulaf çekilir mi bilmem.


  • i was made for you  (16.02.18 13:43:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.