Ekşisözlük'te yalan/yanlış başlıkları düzelten bir mekanizma yok mu?

eksisozluk.com

Bu başlıktaki video bırakın bahsedilen şehiri, türkiye'de bile çekilöediği çok açık, başlığa hızla göz attım 5-10 yazar da bahsetmiş ama doğal olarak çoğu kişi bilginin doğruluğunu sorgulamıyor. Bu ve bunun gibi yanlışlıklar düzeltilmiyor mu sözlükte?

“Bu sitede yazan hersey yalandir” diyor manifestosunda. Cok da sorgulamayin bence.

  • brkylmz  (15.02.18 19:01:42)
burada da yok.

in en alta bak ne yazıyor
  • killerbee  (15.02.18 19:09:20)
Bildiğim kadarıyla Sözlük'ü hukuki anlamda zora sokacak şeyler haricinde böyle şeylere müdahale edilmiyor. Konu Yozgat olduğu için kaynağa gerek duymadan nefret kusulabilir, hiç sorun değil. Ama İzmir denilse böyle mi olacaktı? Olsaydı bile oraya göçmüş Yozgatlının birinin yediği halt olurdu. İkiyüzlülük normalleşmiş çünkü.

  • m e b  (15.02.18 19:28:17)
Yok.

  • doxanikee  (15.02.18 19:46:00)
Bu adamlar(ssg, kanzuk) teyit.org sosyal medyadaki yanlış bilgiler düzeltiyorlar diye deli gibi öven insanlar, kendi sitelerinin haline bakmıyorlar mı? çok garip.

  • austra  (15.02.18 19:48:08)
başlık taşı diye bi mekanizma var

  • mezzosprite  (15.02.18 19:51:19)
ssg'nin zerre kadar sözlükle alakası yok, kanzuğa sattı gitti amerikaya.

  • killerbee  (15.02.18 20:00:08)
@killerbee ssg'nin sözlüğü sattığı bilgisi de yanlış, sadece ceo'luğu devretti kanzuk'a. ayrıca kanzuk sadece yüzde 5-10 civarına sahip sözlüğün.

  • austra  (15.02.18 22:35:08)