[]

Windows 10 notebookdan smart tv ye ekran yansıtma sorunu

Asus laptopdan Vestel 9300 smart tv ye ekran yansımada sorun yaşıyorum. televizyonda bu özellik var ve aktif. telefonun ekranını televizyona yansıtabiliyorum ancak laptop ekranı yansıtırken tam bağlanacak gibi oluyor, televizyonda çok kısa bir süre mouse ı görüyorum, sonra bağlantı kopuyor ve bağlantı beklediği ekrana dönüyor. fikri olan var mı?
 
İntel widi teknolojisi ile bağlanmaya çalışıyorsanız eidi driverlaeımı güncellemeniz gerekebilir


  • kompisko  (15.02.18 13:11:09) 
hocam kablosuz teknoloji o kadar gelismedi benim bildigim
hdmi baglamanızı tavsiye ederim

  • kingcyrax  (15.02.18 13:20:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.