[]

Masaüstü Bilgisayarı

Merhaba,
Laptop almayacağım,

www.vatanbilgisayar.com

Bu bilgisayar nasıl, ssd var ve windows yüklü.
Evet wündows yüklü olması önemli.

Wndows yüklü bunu yerine şunu al diyeceginiz başka pc var mı?

 
Yani klasik cevap olacak ama hazır kasa almayın. Toplayın. Aynı fiyata çok daha iyi bir donanıma sahip olursunuz. Windows'u da ayrıca alır yüklersiniz.


  • shotcrete  (14.02.18 16:35:17) 
@shotcrete, evet doğru diyorsunuz da windows orijinal alsak 900 TL falan deniliyor.


  • liberal  (14.02.18 16:38:19) 
@liberal hiç alakası yok canım. oem windows 10 (sadece tek bilgisayarda kullanılıyor) 40 lira falan.

www.durmaplay.com
  • shotcrete  (14.02.18 16:47:12 ~ 16:58:20) 
Bir tek SSD yok, alsan bile senin dediğin bilgisayardan daha ucuza geliyor.

www.sinerji.gen.tr
  • lana del rey  (14.02.18 18:17:05 ~ 18:18:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.