Kulak içi kulaklık ya da kulaklık önerisi

kulak üstü kulaklık başımı ağrıtıyor bir noktadan sonra darlıyor ( ya da hiç iyisini kullanmadım bilmiyorum)
o yüzden iyi bir kulak içi kulaklık istiyorum. ya da kibar hafif bir kulak üstü de olur.
yakında almanya'ya gideceğim, eğer burada yoksa ya da pahalıysa oradan da bakabilirim.

kulağın içine giren plastik eklentili olanları sevmiyorum şundaki gibi: urun.n11.com

daha mı iyi yoksa bunlar? önerilerinize göre düşünebilirim.

çok anlamıyorum ama dinlediğim müzikteki sesleri net duymak istiyorum, beklentim bu :)

bütçe max 200

Asagidaki kulaklik fiyat/performans olarak guzel bence, daha ucuza da bulunabilir belki yurtdisinda veya baska sitelerde
www.hepsiburada.com

  • lizozom  (14.02.18 14:52:44)
kulak üstü istemiyorsun başını ağrıtıyor

kulak içine giren eklentili istemiyorsun,

ne yapalım biz sana? bone audio al o zaman, o da başka yerlerini falan ağrıtır muhtemelen.

longshortreport.com
  • killerbee  (14.02.18 15:06:24)
Kulak içilerle uyuyabilen biri olarak bir şans vermeni tavsiye ederim. Ayrıca yukarıdaki sennheiser fiyat performans olarak gayet iyidir.

  • nickfury  (14.02.18 15:10:01)
hahaha tamam benim ne istediğimi boşverin. önerilerinize açığım :)

  • nıç  (14.02.18 15:16:37)
Merhaba,

Philips TX1 ve TX2 modellerini ve bulabilirsen de HTC 10 telefonların kutusundan çıkan kulaklıkları deneyebilirsin. Ben HTC 10 kulaklığı ve Philips TX1 i kullanıyorum çok memnunum.

www.philips.com.tr
  • aritmator  (19.02.18 03:00:33)