11 aylik british shorthair kedime kismet

elinize dustum suserlar bir adet 1 yasina girmis gri renk queen isimli bir yosmam var. kizginlikta suanda. bir kere dogurmadan kisirlastirmak istemiyorum.

ps: yavrulari satmayacagim birini tutacagim, bunun disinda derneklere mama bagislamalari kaydiyla yavrusunu bekleyen 2 adet arkadasim var. yani babalik hakki diyip alip saticaklar mesaj atmasinlar.

kedinizi doğurtmadan önce şu yazıyı okuyun:

anadolukedisi.com

british shorthair'lerin doğuştan birçok hastalığı oluyor. çoğu böbrek hastalıklarından dolayı ölüyor. bu yüzden bu cinsin üretilmemesi gerektiğini düşünüyorum.
  • dedimmidemedimmi  (14.02.18 11:23:02)
babalık hakkı isteyen yazmasın demeniz tuhafıma gitti. biz de kızımızı çiftleştirdik, 5 yavrusu oldu birini kendimiz aldık, üçünü çok iyi bakacaklarını bildiğimiz arkadaşlarımıza; kalan bir taneyi de babaya verdik, çünkü işin raconu böyle..

  • ozgur bir kusun hatirati  (14.02.18 13:37:01)
bu arada baba hakkı deyip alıp satacak endişenizi de çok iyi anladığımı da söylemek isterim. baştan bunu konuşmak gerekiyor tabi, bizim babamız da kendisine tuttu minnoşu ama vermem demek olmuyor anlamında yazdım size cevabı.

  • ozgur bir kusun hatirati  (14.02.18 13:47:11)
Kendi tutup ya da gidecegi evi bilerek verecek babalara bir sozum yok eksik olmus yazayim dedim

  • iwishiwasthemoontonight  (23.02.18 14:37:53)