[]

Ankara'da nezih rakı-meze mekanı?

Kız arkadaşla gidilecek meze-rakı yapılabilecek mekan önerileriniz var mıdır acaba?
 
Fasıl, baloncu, huni satmaya çalışan adam filan olmasın diyorsanız güneş sokak meyhanemiz'i öneririm. sahanda sarımsaklı ahtapotlarını ve midyeyle doldurulmuş lahana dolmalarını tavsiye ederim.


  • depol  (14.02.18 11:09:28) 
(bkz: keremeyle)
(bkz: melek meyhanesi)

  • zwiegesprach  (14.02.18 11:37:08) 
Eski nezihliği kalmış mıdır bilmesem de Mülkiyeliler


  • selamun aleykum kitty  (14.02.18 20:00:57) 
yok böyle bir yer vasat olan yerler var onlar da çok pahalı bence evde aynı ortamı ayarlayın.


  • gezegen olan pluton  (14.02.18 20:05:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.