[]

hugo boss'a giden var mı?

ya bir optik gözlük var beğendiğim hugo boss'ta satıyorlar mı? böyle tükkandan içeri baktım güneş gözlükleri vardı ama gidip soramadım sizde optik gözlük var mı diye.
 
gözlük modelini alıp güvendiğiniz bir gözlükçüye sormak da fayda var. olmasa bile getirtiyorlar.


  • tanrinin kudret eli  (14.02.18 00:43:51) 
ya işte bunu getiremiyorlar nedense


  • dedim dedim de kime dedim  (14.02.18 01:00:38) 
ilginç bir durum. o zaman geriye sadece hugo boss mağazasına sormak kalıyor. ama içeri girip soru sorabilirsiniz. sonuçta o markanın bir ürünüyle ilgili bilgi almak istiyorsunuz.


  • tanrinin kudret eli  (14.02.18 01:07:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.