[]

Genel anestezi hakkında

2-3 ay arayla genel anestezi ile 2 ameliyat olsam sıkıntı olur mu sizce? ya da nasıl bi sıkıntı olur?
 
bunu ameliyatlarından önce seni muayene ederek anesteziye onay verecek dohtora sorsana delikanlı?

200 liralık dansözlü mü yine?

anestezide, yaş, kilo, kan değerleri, sigara içip içmemen, bilmem ne hastalıkları geçirip geçirmemen gibi zibilyon tane etmen var, doktor bunlara bakıp karar verecek.

2 ay arayla genel anesteziyle ameliyat olan da var, ekstrem bi durum değil.
  • killerbee  (14.02.18 00:07:47 ~ 00:09:04) 
ya ben doktora gitmeden fikir edinmek istiyorum, neden tokatlayıp duruyosunuz eğlenmek istedik diye :D


  • sedat peker in yegeni  (14.02.18 00:10:13) 
ameliyat kararını veren doktor zaten anestezi uzmanlarına soracak bunu, konsülte edecek. onlar da senin yerine düşünecek.


  • carabelli  (14.02.18 00:10:15) 
Tek başına düşünürsek şu kadar sürede şundan fazla genel anestezi olmaz diye bir kural yok. Yeri gelir acil ameliyat gerekir aynı gün içinde de ameliyata alinirsin. Ama cok spesifik bir soru bu, buradan ne dense havada kalır.


  • doxanikee  (14.02.18 00:54:18) 
hiçbir sıkıntı olmaz, geçmiş olsun.


  • ada meltemi  (14.02.18 01:47:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.