[]

yurtdışına çıkmayacağım ama öğrenci pasaportundan yararlanabilir miyim ?

yakın tarihli bir yurtdışı gezisi, etkinliği vs planım yok ama pasaport çıkartmak istiyorum ve 25 yaş altı öğrencilere sunulan imkandan yararlanmak istiyorum. herhangi bir yere gitmeyeceğim için bu imkandan yararlanabilir miyim ? yararlanamazsam ne kadar öderim ?
 
yararlanabilirsin
gidip başvuracaksın

  • neo  (13.02.18 21:33:46) 
yararlanabilirsin. pasaport çıkarırken yurtdışı seyahati ile ilgili bir plan gerekmiyor zaten. 94 liraydı ücret.


  • estranged  (13.02.18 21:54:42) 
Yararlanırsın. 25 yaşına kadar geçerli pasaport veriyorlar.


  • beyaztenlikiz  (13.02.18 22:11:56) 
Yararlanabilirsiniz, defter bedeli 108 tl.


  • pike  (13.02.18 22:16:58) 
Pasaportu çıkartmak için sebep belirtilmesi gerekmiyor mu?

Ben gerekiyor sanki diye biliyorum da.
  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (13.02.18 22:40:40) 
pasaport için sebebe gerek yok. vize'de gerekebilir.


  • helenart  (13.02.18 23:01:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.