[]

Universite 4.sinif askerlik sorunu

Simdi durum su:
2. Donemden 1 adet ders kaliyor. Baska turlu ders alma sansi yok
Seneye ilk donem secilecek ders yok. Askerligi yine de tecil ettirirler mi?
İkinci donem ders alinip okul bitirilecek ama 1992 dogumlu arkadas. Askerlik tecil sorunu olur mu?

 
durumun askerlikle bir alası yok ki? daha 30 yaşına bile gelmemiş. 30 a kadar lisans okuyabilir. askerlik durumunda bir değişiklik olmaz.

bu arada tek ders sınavı olmuyor mu? ona girebilir.
  • sorularimicinfeykhesap  (13.02.18 21:31:01) 
Ders 4. Sinif 2. Donem dersi. İlk defa alinacagi icin tek ders olmuyor.


  • ykyt  (13.02.18 21:41:59) 
sorun olmaz.


  • ada meltemi  (14.02.18 01:13:35) 
Daha 92'lilerin yaşı gelmedi. 29 yaşına kadar öğrenci ise ses eden olmaz.

AMA harç ödüyorsa, ders almayacağı dönemin harcını da ödemesi gerekebilir. Bunu öğrenci işlerine bir sorması lazım.
- Öderse kesin tecil edilir. Tecil için ders kaydı durumuna bakılmaz. "Öğrencilik hakkı" ve yaşının sınırı geçmemiş olması yeterli.
  • lazor  (14.02.18 05:24:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.