[]

ingiltere seyahat

yaklasik bir ay sonra icin londra'ya 2 gecelik seyahat etmeyi dusunuyorum turistik olarak tek basima. Simdi daha once hic yurtdisina cikmadigim icin vize alma kisminda problem yasar miyim? Gidis, donus bileti ve otel rezervasyonu ile vize icin basvuru yapsam cikar mi sizce vize?
 
sadece gidis donus bileti degil, baya bir evrak vermen gerekiyor. daha once vizen olmasi arti olurdu ama zaten yoksa yapacak birsey yok.

londra icin 2 gece cok cok az, mumkunse heathrow'a ucmaya calis ki diger havaalanlarindan ulasim 2 saati buluyor. bari orada vakit kaybetme
  • try again fail again fail better  (13.02.18 21:36:21) 
Biletler ve rezv. olmadan alman zaten neredeyse imkansız gibi bir şey. İş, sigorta, okul, ekonomi, mülk durumlarını yazmamışsın ki bir şey söylenebilsin.

Şöyle diyelim; seni buraya sıkı sıkı bağlayan şeyler olduğuna, burada hayatının yolunda olduğuna, gidip onlara yapışmayacağına, sağı solu da patlatmayacağına, orada kaldığın günlerde karnını doyurabileceğine, ele güne avuç açmayacağına vb. BELGELERLE ikna etmen gerekiyor kısacası. Mantık bu.

Ama durup dururken iki günlük turist vizesi istemek bana çok makul görünmedi. Onu 3-4 gün, 1 hafta falan mı yapsan? Kalmasan bile belki haftalık rezv. yapıp sonradan iptal edersin? İlk seferinde bu kadar kısa süreli turistik vize almış olan var mı onu bir araştır derim.
  • lazor  (14.02.18 05:31:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.