[]

Amazon.de Ürün Alma

Merhaba

Amazon.de Türkiyeye gönderim yapıyor diyorlar ama elektronik ürünlerde neredeyse hepsinde bu ürün Türkiyeye gönderilemiyor yazıyor.

Ben mi yanlış seçiyorum. Nedir acaba sorun?

Saygılar

 
urunu sepete ekleyip devam edip, adresini sectikten sonra tekrar bakar misin? boyle bir sorun vardi amazon.de 'de


  • hacilaklak  (12.02.18 16:37:00) 
ilk zamanlarda bircok "cakallik" mevzu bahis olunca kucuk saticilar gondermeyi kesti.

sol menuden "prime" olanlari secerseniz, sansiniz artar.
  • brkylmz  (12.02.18 16:54:42) 
teşekkürler.

evet primeda gözküyorlar ama bu seferde prime üye olmaya çalışınca:

Önemli Bilgi: Sadece Almanya ve Avusturya'daki müşterilerimiz Prime ayrıcalıklarından faydalanabilirler.

diyor. Trden amazon.de için prime üyeliği mümkün değil mi acaba?
  • Mehmet Ersoz  (12.02.18 17:16:51) 
Gümrükte çoğu sıkıntı oluyor artık... Eskidenmiş o güzel günler.


  • aydogank  (12.02.18 21:08:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.