[]

Kediye aşı sonrası bir şeyler oldu.

Dün akşam kediye ilk defa aşı yaptırdım iç parazit aşısı. akşam bir şeyi yoktu gayet yedi içti. ancak sabah uyandığımda o neşesi yok oldugu yere çökmüş bakıyor, gözleri kısık. mama kabını normalde doldurdugum da saldırıdı bugun hiç yerinden kalkmadı. gitti kucagıma alayım dedim yaygarayı bastı. miyaaaaaaaav miyaaaavvvv sanki yarasına tuz dökmüşüm gibi. aldım mama kabının başına bıraktım kaçıp dolabın arkasına girdi. inceden miyavlamaya başladı. bırakıp işe geldim. ne olmuş olabilir :/?

kedi dişi 6-9 aylık


 
Aşı sonrası etkiler olabiliyor böyle. Sıkıntı yapacak bir durum yok. Bazen aşı uyku da verebiliyor. Veteriner aşının etkileri ile ilgili sizi bilgilendirmedi mi?


  • gezentikcanlı  (12.02.18 09:33:45) 
yok bir şey söylemedi. kedinin canı yanıyor heralde. elimle kaşıdığımda çok severdi şimdi dokunmama izin vermiyor.


  • gameofannen  (12.02.18 09:54:52) 
aşı sonrası halsizlik normal. benimki bir tam gün uyumuştu.


  • nice tnetennba  (12.02.18 10:08:22) 
canı yanmasa niye dokundugumda kıyameti koparıyor. en sevdiği şeydi halbuki


  • gameofannen  (12.02.18 11:18:42) 
Evet ona biraz zaman tanı.


  • gezentikcanlı  (12.02.18 11:51:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.