[]

Böbrek taşını maden tetkik arama analiz ediyormuş

Neden?
 
Altın yumurtlayan tavuk musun diye bakıyor eğer öyleyse seni korumaya alıyorlar :)))

Acemi +1
  • tociess  (11.02.18 16:55:33) 
Hiç duymamıştım. Hastaneler yapamıyor galiba?


  • cemiyetin ünlü siması  (11.02.18 17:07:11) 
Yok hastaneler yapmaz ben istanbul üniversitesinde yaptirmstim


  • all girls dream  (11.02.18 17:50:06) 
Türünü soyluyorztn 3 çeşit mi ne


  • all girls dream  (11.02.18 17:51:01) 
Bazı hastanelerde yapılıyor. Bizzat ben yapıyorum çok zor bi analiz değil. Okzalat kalsiyum vb maddelere bakıp kalitatif sonuç veriyoruz.


  • intihar etsem de kendime gelsem  (11.02.18 21:01:21) 
Mineroloji labratuvarında taşı oluşturan mineral haritası çıkarılıyor. Bu rapor kişinin hangi minerale karşı imtoleransı olduğunu, böbrek aktivitesinin hangi mineral/besinlere duyarlı olduğunu ortaya koyuyor.

MTA bunu ücretsiz yapıyor. İsteyen jeoloji, madem mühendisliği gibi mineraloji bilimini inceleyen üniversite labratuvarlarında da yaptırabilir.
  • Fayfa  (11.02.18 22:01:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.