dükkan açmak

ufak bir dükkanınız ve birikmiş paranız var , ne açardınız ? emekli uğraşı olarak değil para kazanma odaklı bir fikir söyleyebilir misiniz , hadi lokasyonda sallayım ümraniye çarşı

bijuteri

  • carabelli  (11.02.18 00:32:59)
Umraniye carsi hakkinda bilgim yok ama devir pesin alip pesin satilan perakende devri.ucuz kotu mal degil de orta segment kadina hitap eden fiyati normal kaliteli mal satin. Canta gozluk parfum saat kozmetik vs

  • zargana75  (11.02.18 00:33:39)
Pideci. Ama kır pidesi. Sadece peynirli, kıymalı ve patatesli olacak. Bir de ayran ve kola. Çok standart bir iş. Tanesi 2 liradan, iyi bir sunumla onlarca satarsın.

  • dissendium  (11.02.18 00:54:31)
Yeme-içme işine girerdim ben olsam. Konsepti belli, çeşit sayısı sınırlı olacak. Kuru fasulye-pilav da olur pide de mantı da. Ya da sadece tatlı-kahve seçeneği sunan gençlere yönelik bir yer de.

  • kendi kendine yasayan yavrucak  (11.02.18 00:57:49)
çiğ köfteci
telefon aksesuarları
kırtasiye fatura ödeme merkezi melezi bi yer
klişeleri saydım, yaratıcı arkadaşları sahneye alabiliriz.
  • Jimmy McNulty  (11.02.18 01:17:19)
şırdancı, büyük şehirlerde bile 3-4 tane oluyor, şu zamanlarda inanılmaz talep var.

  • gezegen olan pluton  (11.02.18 01:39:52)
sallama lokasyonla olmaz. yakınında olan dukkanlar neler, bahçesi var mı, yaya trafiği yogun mu, dukkan kac m2, önunde araç durabilir mi? daha fazla bilgi olsa daha fena olmaz.

  • istege bagli sigortasiz  (11.02.18 01:52:05)
Bu aralar kadınlar arasında örgü dikiş çok popüler baya da iyi satılıyor. İğne iplik diye küçümseme kocaman bir dükkana bile sığmayabilir çok çesit var ve baya satarsın.

  • fatedtoloveyou  (11.02.18 03:07:17)