Maltepe Grandhaus

Uzun zamandır hiç uğramadım Maltepe'de Grandhaus iş merkezinde sinema vardı. Sonra kapandı orası bi ara. Hatırlayanlar vardır. Tekrar açıldı mı? Hala sineması var mı? Şu an ne durumda?

Ne anılarım vardı orada. Hey gidi günler..

Sırf hey gidi demek için geldim. Ne anılar.

  • brad pitt  (10.02.18 23:18:39)
Yok ya, orası lanetli bence. Maltepe'nin orta yerinde ama bi türlü dikiş tutturamadılar. Öyle bomboş duruyor hala. Arada birileri devralıyor herhalde, ucuzcu giysiciler içeride tezgah açıyor filan ama ncık. Kapatıyor hepsi eninde sonunda.

İlk kez tek başıma sinemaya oraya gitmiştim. Bir hey gidi de benden.
  • inawen  (11.02.18 00:07:27)
bir hey gidi de benden geliyor. eskiden ne güzel canlıydı. sinemalar, oyun salonları, mağazalar... bi seferinde ilkokulda merdivenlere ters binip koştuğumuz için atmıştı güvenlik bizi :)) organize işler'e orada gitmiştim. sonrasında ne yaptılarsa tutmadı. galiba gerçekten lanetli. hiçbir şey yok içerde bazen tezgah falan açıp don satan oluyor.

  • jangbogo  (11.02.18 00:29:33)
Hey gidilerinize geldim, peki ya kumpirciler, öğrenci menüleri, Mc Donalds vardı ya, hatta radyo kabini vardı hatırlamıyorum ama adını. Özlemişim galiba.

  • Tersidüzükilec  (11.02.18 01:39:46)
@tersidüzükilec, kumpirci fiko vardı alt katta. yediğim en büyük kumpirleri orada yedim. çok da ucuzdu tam öğrenci mekanı. üst katta bilardo falan vardı orada da az bilardo oynamadık.

  • olkol  (11.02.18 02:10:37)
@olkol
Fiko yakın bir yere taşındı. Özlem gidermek isterseniz duruyor yani :)

  • inawen  (11.02.18 13:39:11)