[]

internette satılan motor yağları orijinal midir?

merhaba.

opel yetkili servisini aradım araç yağının satış fiyatını sordum. 4 litre 210 lira dediler. yağın marka modelini sordum GM 5w30 dediler. Google'da bir arama yaptım ki bu yağ hepsiburada.com'da 4 litresi 78 lira , 5 litresi 97 lira. opelin yedek parçalarını satan bir sitede 4 litresi 89 lira.

tekrar aradım sizde nasıl 210 lira olur buralarda daha ucuz dedim. çakma olabilir dedi.

böyle bir şey olma ihtimali var mı? Yani yağın da çakmasını yapıyorlar mı harbi harbi...


edit: linkler eklendi.


www.hepsiburada.com

www.hepsiburada.com

www.onlineyedekparca.com

 
hocam bizzat hepsiburada satıyo yağı. çakma elbette olabilir de çok düşük bi ihtimal bence.


  • Delay Fuze  (10.02.18 22:19:06) 
yetkili serviste 'her şey' pahalıdır. çakma olabilir derken insanı bir şekilde şüphede bırakıp, kendierinden alış veriş yapılmasını beklerler. iyi araştır dediğin gibi 70-80 liraya kalitesizleri olmakla beraber ''orjinalini'' de bulursun. hiç bir sorun da olmaz.

(1 yıllık opel aracımız var)
  • 1adam  (10.02.18 23:01:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.