[]

Kapısında gri yildiz olan suv ve pick-up lar neyi temsil ediyor?

Son bir iki aydir cok dikkatimi çekiyor. Özellikle off roada uygun sivil suvler ve pick up'ların kapılarında gri kocaman amerikan ordusununkine benzer yıldız görüyorum.

Malum konjonktür bir acayip, bunlar osmanli ocağı tarzı pro akpli veya gayriresmi bir kontrgerilla üyelerine falan mı ait?

Yanıtlar için şimdiden teşekkür ederim.

 
Benziyor..
Fakat benim bahsettiklerim yeni ve kuvvetli araçlar pek döküntü değiller yani...

  • isimsiz  (10.02.18 22:13:29 ~ 22:13:51) 
bunu diyorsan jeep renegade lansman tasarımı bu :
tablet.donanimhaber.com

  • cedex  (10.02.18 22:58:33) 
2017 Model L200 kullanıcısı olarak, bahsettiğiniz yıldız amblemi kendi aramıda rescue aracı olduğunu anlatır. Ama tabiki rescue aracı olmayanlarda aynı amblemi kullanabilir.


  • mayday  (11.02.18 00:30:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.