[]

Bu mevsimde Anneyle gitmelik Avrupa

Annemle ilk defa yurtdışına çıkacağım karar verdim. Hangi şehir tavsiye olur nerede kalmalı?
 
prag budapeşte. turlara bakın.


  • japon askeri  (10.02.18 17:19:37) 
ben annemi ilk paris'e götürmüştüm, çok beğenmişti.
aralıkta da budapeşte ve prag'a gittik, christmas marketler falan, bayıldı. prag'ı daha çok sevmekle birlikte budapeşte'nin de akşam ışıl ışıl olmasını çok sevdi.
şimdi de balkanlar turu istiyor, yaza götüreceğim.
diyceğim o ki kolay gezilebilecek, devasa mesafeler yürünmeyecek bir yer seçin bence..
bu mevsimde hiçbir yerin pek cazibesi yok ama bana kalırsa da, kuru soğuk var. baharı veya gelecek chrisması bekleyin diyorum ben de.
  • ozgur bir kusun hatirati  (11.02.18 01:05:07) 
Bu mevsimde Orta Avrupa falan yapmayin bence de. Yazik olur, para harcayacaksiniz. Bana sorarsan bu mevsimde guney sehirlerinin bile tadi yok ama Orta Avrupa'dan iyidir.


  • stavro  (11.02.18 01:24:25) 
Lizbon olabilir bu mevsimde, biraz tepelik ama yine de dolaşmak çok zor değil. Eser ama soğuk olmaz


  • mirafiori  (11.02.18 02:33:00) 
Birkaç günlük tatil var az uzaklaşayım büyük şehir gezeyim dedim Münih'e gittim ama 2. gün atlayıp geri geldim evime, yemişim gezmesini buz gibi. Sıcak bir yerlere gidin Aralık zamanı gibi falan değil bu aralar iğrenç bir sğouğk ve herkesin de dediği gibi dışarıdan gelen biri için cazip gelecek noel pazarı olsun vb yok. Almanya'nın belli yerlerinde Fasnet/Fasching/carnaval var ama o da birkaç gün içinde sona erecek. En azından Almanya'yı listeden çıkarın derim ben.


  • nickfury  (11.02.18 03:07:15) 
Romaya geldik


  • EXXE01  (15.02.18 20:31:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.