[]

Pasoligim yok bu akşam maç izlemek istiyorum

Hanımla dedik ki akşam bjk maçını izleyelim. İkimizin de pasoligi falan yok. Şu an itibarı ile ne yapabiliriz mesela?
 
internet sitesinden başvurup, yıllık aidatı ödedikten sonra stad girişlerindeki gişelerden 'tek kullanımlık' passolig alabilirsiniz.

www.passolig.com.tr
  • elorelia  (10.02.18 11:19:51 ~ 11:20:19) 
elorelia+1

maça gittiğinizde eski usül gişeden tek kullanımlık bilet alıyorsunuz, bir parça daha erken gitmek iyi fikir olabilir. normale göre 20 dk kadar erken mesela.
  • EasyTiger  (10.02.18 11:43:56) 
İnternet başvurusunu yapın hemen onaylanıyor. Daha sonra bileti alın. Telefonunuz uygunsa, Telefona uygulamayı indirip girebilirsiniz. Ya da arkadaşların dediği gibi tek geçmişlik pass kart alacaksınız


  • intihar etsem de kendime gelsem  (10.02.18 12:40:10) 
şu an 2. kategoriden daha aşağısında bilet yok haberiniz olsun.

yukarıda söyledikleri şekilde passolig başvurusunu yapıp bilet aldıktan sonra akıllı telefonunuz varsa tek kullanımlık biletle uğraşmanıza gerek kalmıyor. mobil uygulamadan barkodu okutup geçebilirsiniz.
  • nrmnm  (10.02.18 13:45:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.