[]

4-5 kilo fazla ?

Merhaba arkadaşlar; spor yapıyorum bulk olmaya çalışırken fazla kaçırdım sanırım göbek kısmım fena yağlandı altta kaslar var ama beden olarak da çoğu gömleğimi giyemiyorum göbek löp diye ortaya çıkıyor.

nasıl bir antreman programıyla bundan kurtulurum?

bu ara genelde ağırlık çalışıp sadece antreman sonu 10 dakika hızlı yürüme veya koşu yapıyorum.

yaş 26 boy 175 kilo 78...

(not: supplement kullanmıyorum 4-5 aydır ama whey,bcaa ve betaine almayı düşünüyorum.

yeme alışkanlığı olarak da yardımlarınıza açığım. Şeker-tatlı-pilav falan zaten yok,dikkat ediyorum. Şu göbekten beni kurtarın.

 
10 dk ile istersen koş istersen yürü yağ yakamazsın.
Hiit yapman lazım araştır internetten

  • powerpufgirl  (10.02.18 10:42:08) 
Beslenmeni düzeltmen lazım demek ki fazla makro alıyorsun.


  • neferkitty  (10.02.18 10:49:59) 
kalori acigi olusturman lazim. bunun da temel yolu diyetin. daha az yiyeceksiniz. gunluk 500 kalori acigi olustursun o yaglanma gider. cutting i tam ben de bilmiyorum. yagdan kurtulurken kaslar erimeden nasil kalicak fikrim yok.

hiit iyidir. 250 kalori yaktirir 20dk lik bir hiit programi. ama iste az bir rakam bu. antrenmandan cok diyetin onemli olacak yine.
  • charlotte blanc  (10.02.18 11:26:38) 
Az yiyeceksin, baska cozumu yok. Cardio da yapabilirsin, ama kim ugrasacak ona. Zaten agirlik calisiyormussun, ek olarak whey alsan yeterli. Normalde aldigin proteinden daha fazla protein alman yararli olacaktir.

Hiit mevzuuna gelirsek, dana gibi yorulup onun karsiliginda sadece 250 kalori yakmak yerine daha az yemek daha mantikli gelmistir her zaman. Hem zaman acisindan, hem de yorgunluk.

Bahsedildigi gibi kalori acigi olusturman kesinlikle lazim. Baska turlu yag eritemezsin. (Eritebilirsin aslinda ama zor, oralari karistirmayalim)
  • hikmetkaraman  (10.02.18 12:33:21) 
(bkz: #72952353) şöyle bir şeyler karalamıştım zamanında


  • asbe  (10.02.18 19:51:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.