[]

Yüksek Lisans Ders Kaydı Yenilenmezse Tecil Bozulur mu?

Arkadaşlar formaliteden yaptığım bir yüksek lisansım var. Alakasız bir şehirde, alakasız bir yerde; bu benim 2.yüksek lisansım. Tam tecil konusunda master seviyesine ulaştım derken bugün kritik bir hata yaptım.

11 Şubat'a kadar ders kaydı yapılabilir demişlerdi Sms ile. Rahat rahat takılıyordum, dur 2 dk halledeyim dedim. Siteye girdim ve harç ödemem gerektiğini gösteren bir uyarı aldım. Aynı anda aöf öğrencisi olduğum için ödeyecekmişim.

Tamam dedim ödeyelim. Nereye nasıl ödenecek diye bakarken gördüm ki ücret yatırmanın son günü 9 şubatmış.

Yani benim ders kaydı gitti. Bahar dönemi boş geçecek.

Bu durumda tecilim iptal olur mu? Tecile bir zararı olur mu?

Saygılarımla...

 
Benim bozulmadi. Vakif uni.


  • hikmetkaraman  (10.02.18 12:39:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.