[]

İpad fotoğraf çekme özelliği gitmiş

Dikkat etmemişim herhalde, bugün lazım oldu fotoğraf çekemedim ipad de.
İkon gitmiş, fotoğraf çekecek yer yok. Güncelleme yapmadım uzun zamandır hafıza dolu olduğundan. Ne olmuş olabilir? Nasıl geri getirebilirim? 
Format


  • rastinon  (09.02.18 23:26:02) 
AYarlar >>> sınırlamalar sekmesine bakabilir misiniz?


  • beni arayan olursa banyoda de  (09.02.18 23:51:11) 
sinirlamalar diyorum ben de. (ayarlar/genel/sinirlamalar)

sifreyi bilmiyorsan kurtarma modunda itunes ile geri yukleme (icindeki her sey silinir)

hafiza dolu diye guncelleme yapmayi ertelemene gerek yok. bilgisayar ve iTunes ile her zaman yapabilirsin. guncellemeyi telefona degil bilgisayara indirecegi icin yer ihtiyaci yok.
  • supergirl  (10.02.18 13:49:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.