[]

ankara'da ingilizce konuşma kulübü

merhaba.
ingilzice'yi pratik etmek için topluluk-grup tarzı bir şeyler var mı Ankara'da? 
Toast master var, ücretli, bir de geçenlerde GSM gençlik servisinin ilanını görmüştüm. Ana dili İngilizce olan biri düzenliyormuş. Tekrar denk gelirsem yazarım. Geri kalan grupların amacı farklı. Grubu kuranlar da gelenler de karı kız peşinde.
Edit: Purple raine katılıyorum. Ben bir kaç kere gittim. Tam birisiyle konuşuyorsun biri geliyor onla da tanışıyorsun. Derken bütün akşam böyle oluyor.

  • geçerkenugradım  (09.02.18 22:23:10 ~ 22:56:14) 
oyle seylere ugrasacagina gir facebooktan yabancilarla konus, daha ogretici ve kolay olur.


  • purple rain  (09.02.18 22:49:14) 
şehirden bağımsız olarak bu tip (türklerin bir araya gelip konuşma pratiği yaptığı) yerlerin leş gibi bir ortam olacağını düşünüyorum. internet siteleri ve cep telefonu uygulamalarını deneyin.

ve oralardan bulacağınız kişi mutlaka ingiliz veya amerikalı olmalı. yani anadili ingilizce olmalı.
  • tabudeviren  (09.02.18 23:14:13 ~ 23:14:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.