Antibiyotik kullanımı hak.

Kıl dönmesi rahatsızlığım var uzun süredir. Bugün baya ağrı yaptı akşam iş çıkışı acile gittim. Doktor bakmadan 2 tane antibiyotik yazdı -amoklavin 1000mg ve cipro 500mg- 2sinide kullanmak mantıklı gelmedi ağır olmaz mı? Tabi doktor beyden iyi bilemem ama aramızda doktor varsa yorum yaparsa ona göre başlayacam ilaçlara.

uzun süredir rahatsızlığın var, neden tedavi olmuyorsun, bildiğin gibi ameliyatsız geçmiyor ve sürekli de ilerliyor.

ikinci olarak buradaki doktor arkadaşımız da seni muayene edemiyeceği için bişey söyleyemeyecek.

bence yarın hemen doktora git, enine boyuna muayene ol.
  • Photographer  (09.02.18 22:08:42)
hem çalışıyorum hem okuyorum hayat bazen düşündüğün kadar basit olmuyor

  • toro  (09.02.18 22:10:09)
2 antibiyotik yazılabilir çok kez şahit oldum.

  • gozu acik sevisen yahudi  (09.02.18 22:27:52)
O iltihap bakteri florası aslında. Antibiyotik de o bakteriyi yok etmek için var. Ameliyatlık duruma gelmemek için içmen iyi olur.

  • bos gezenin bos ustasi  (09.02.18 23:33:37)
Ameliyat olmadan kurtulusun yok, sandigin kadar zahmetli degil bi hafta kadar sonra gunluk yasantina devam edebiliyorsun, daha fazla ilerlemeden bir an evvel caresine bak derim. Antibiyotik falan fayda etmiyor cunku.

Not: iki kez ameliyat oldum.
  • hailtothethief  (10.02.18 02:31:33)