[]

Arka sokaklar 9/2/18 bölüm

Kanal d’de bugün yayınlanan eski bi arka sokaklar bölümü vardı. Akşamüstü beş gibi falan rastgele bi sahnede birini gördüm ama hangi bölüm olduğunu bilmiyorum. Bilen varsa ya da nasıl bulacağım hakkında fikri olan varsa çok sevinirim. Teşekkürler :)




 
hocam linki internet explorer ile açıyorsun: offlinetv.ajanspress.com.tr
chrome veya firefox bende silverlight'ı yeniden yükle diyor, yüklesem de açılmıyor ama explorer açıyor. gelen ekranda kutucuğun altındaki üç noktaya tıklayıp kanal ve saat seçiyorsun. sonra neresindeyse bakar bulursun.

  • vayanasinisayinseyirciler  (09.02.18 22:48:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.