[]

bu malzeme nedir? -DEKORASYON-

iyi akşamlar herkese,

igx.4sqi.net
igx.4sqi.net
tavandaki o renkli çubukların malzemesi, adı nedir acaba?

dikkatli bakarsanız, birbirine geçişli eklemeli

bir de o tavandaki lambanın adı nedir? zannediyorum şerit led değil

 
Metal profilleri boyayip tijlerle tavana sabitlemisler özel bi ismi yok.ledler o mesafeden anlasilmiyor.bu arada bahcelievlerdeki seyitoglu mu orası :)


  • kafanguzelolmus  (09.02.18 20:07:57) 
@kafanguzelolmus

hocam asma tavan tijden ayrı birde uzun tijler var şimdi baktımda, bunlar onlarda mı?

metal profil değil galiba, yani bu şekil metal profil var mı?

mekan istanbulda değil

paslanmaz mil var, o olabilir mi
  • tamamhosdiyonda  (09.02.18 20:15:08 ~ 20:18:05) 
Asma tavan uygulaması yok zaten bu fotolarda. Elektrik tavalari filan gorunuyor. Açık tavan sistemi. Görüntüyü biraz kesmek adına da profillerden tavan yapmışlar. Eşime de gösterdim aynı fikirde. Özel bir tavan gibi durmuyor.


  • kafanguzelolmus  (09.02.18 21:20:10) 
teşekkür ederim, iyi akşamlar dilerim


  • tamamhosdiyonda  (09.02.18 21:39:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.