[]

gümrük sorusu

gümrükte sorun çıkarır mı www.amazon.com
 
Türkiye'ye gönderilmediği yazıyor: "This item does not ship to Turkey. "


  • rare  (09.02.18 18:38:32) 
hocam bu ürün tr ye gelmiyor ama genel bilgi için yazıyorum amazonda gümrükte sorun çıkarmı diye birşey yok. amazon zaten gerekli gümrük vergisini en baştan sizden kesiyor sonra da ürün kapıya kadar geliyor. gümrükte yasaklı birşey almadığınız sürece hiçbirşey olmaz.(kesici delici alet,parfüm,gıda vs yasaklı mesela)


  • genc irisi  (09.02.18 18:55:00) 
ilginç ben linke tıklayınca türkiye'ye gönderildiği yazıyor.

"This item ships to Turkey."
  • peace.on  (09.02.18 18:56:42) 
peace.on haklı. hesabımdan girince gönderebileceğini söylüyor.

"$168.95 + $69.75 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey"

gümrükte bir sorun yaşanacağını sanmıyorum bu şekilde.
  • rare  (09.02.18 19:04:21 ~ 19:04:45) 
bende de "$168.95 + $69.75 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey Details" şeklinde çıkıyor.


  • nuh gemisini kaciran soyu tukenmis canli  (09.02.18 19:05:19) 
This item ships to Turkey yazıyor


  • Sandman  (09.02.18 19:08:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.