[]

Max. 40 bin tlye yapilabilecek isler?

Aklimda olan islere ek olarak, sizin fikirlerinizi almak istiyorum.
Teşekkürler. 
sermaye yapip yurtdisina kapagi atmak. en guzel yatirim olur colugunuz cocugunuz dua eder.


  • kveldulv  (09.02.18 18:21:16) 
ticaretten uzak durun gayrimenkule gömün parayı


  • tanrinin kudret eli  (09.02.18 18:36:09) 
Aklimda kebap+kokorec var ya da tek basina kokorec. Ya da midye +kokorec. Ya da icli kofte+cig kofte+midye.
Lokasyon kadikoy ya da maltepe.
Icli kofte ve cig kofte, fabrikasyon degil, kendi uretimimiz olacak.
  • runagain  (09.02.18 19:15:10) 
@kveldulv, yok param olsa gitmem. Param yok, su an firsat olsa giderim. Sadece is guc degil olay. Meydani birakmamak lazım.

Para bir arkadasin. Ben de kosgeb destegim ve sektordeki nacizane deneyimim ve cevremle mudahil olacağım eger olursa.

@acemi, bijuteriyi bir arkadasin dukkanindan biliyorum. Acayip karli bir is. Netten de oyle, uygun kirali bir dukkandan da. Ama girmeyi dusunmuyorum. O kadar bilgim ve cevrem yok. Aslinda guzel, temiz iş.

@tanrinin kudret eli, o para yetmez gayrimenkule. Hem bize sicak para getirecek is lazim.

Teşekkürler yorumlariniz icin.
  • runagain  (09.02.18 19:20:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.