[]

Modem tavsiye

Fiber/vdsl/adsl,
usb girişi,
5ghz AC wireless (olmasa da olabilir ama olursa çok güzel olur),
vpn client özelliği yani modem üzerinden tüm cihazlara vpn'li bağlantı (bu çok önemli)

Yukarıdaki özelliklere sahip modem(ler) var mı bildiğiniz?

 
bende daha doğrusu kardeşimde Asus DSL-N17U var. bahsettiğiniz tüm özellikleri bulunduruyor.
iki usb portu olması güzel birine usb key takıp modem üzerine torrent istemcisi, ftp, web server vs. uygulamaları kurup diğer usb ye depolama için daha büyük bir hdd takıp NAS, media dosyaları için upnp olarak kullanabilirsiniz.
vpn içinde hem sunucu hem istemci modu var.
support.hidemyass.com
  • nuh gemisini kaciran soyu tukenmis canli  (09.02.18 19:12:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.