[]

Kedi kumu

Merhaba,

3 4 ay önce bir arkadaşım kedisini bana verdi. 1-2 yaslarındaydı. Neyse bu verirken bir de kum falan verdi. Benim kedi de bazen yalnız kaldıgında falan yere işiyor. Ulan diyorum bu neden işiyor. Kısırlaştırdım halen devam ediyor. Neyse meğerse benim arkadaş sen git sokaktan toprak doldur poşete onu bana ver.

Ben de kedi cahili oldugumdan herhalde böyle oluyor kedi kumu diye düşündüm.

Şİmdi benim kedi kum yerine bazen eve işiyor olmasının sebebi bu sokaktan alınan kum olabilir mi?

Kum aldım bugün değiştiricem gerçi ama.bilemedim.

 
3 4 aydır arkadaşınızın verdiği o kumu mu kullanıyorsunuz yani?
Arkadaşınız size on on beş kilo kadar mı verdi ya da o kumdan değiştirip değiştirip mi kullandınız?

4 5 kilo kum, 3 maksimum dört hafta kullanılıyor. Kirlenen kumu doğal olarak kullanmak istemiyor olabilir. Öyle olması gerekir yani.

Eğer kedi bazen işiyorsa kedinize taç takmalısınız çok çok iyi dayanmış.
  • a perfect lie  (09.02.18 16:54:11) 
kedi kumu haftada bir değiştirilen bir şey. hadi maksimum 10 gün olsun. hayvan hem 3-4 aydır değiştirilmeyen bir kum kabına, hem de sokaktan toplama ne olduğu belirsiz kuma maruz kalmış. üzüldüm onun için.


  • sir gawain  (09.02.18 17:10:16 ~ 17:11:01) 
bence hayvanı sokağa bırakın. daha sağlıklı ve onun için iyi olacaktır


  • oscar  (09.02.18 17:15:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.