[]

Aspiratör montajı

Arkadaşın evine bir aspiratör aldık fakat ocağın üst kısmında baca var, priz var ama dolap yok, Aspiratör için gömme bir dolap ya da benzeri bir şey yok. mutfak dolabı ocağın yanında kalıyor. Bu aspiratör buraya monte edilebilir mi?
 
Davlumbaz değil de dolap aspiratörü aldınız di mi?

Edilmez denmez, ama edilse bile sağlıklı olmaz yakın zamanda düşer aşağı. Yer varsa bir marangoza dolap yaptırıp beraber asabilirsiniz.

Caps var mı?
  • John Bloor  (09.02.18 14:47:55) 
Öyle olması gerekiyor zaten. Ocak üstü aspiratör değil de pencere ya da duvar tipi aspiratör mü aldınız yoksa? Link ya da caps koysan, öyle yardımcı olsak, daha uygun olacak.


  • oguz altun  (09.02.18 14:50:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.