[]

Kondüsyon bisikleti alalım bana

Eve yani. Var mı tecrübesi olan. 200-300’ü geçmeyecek şekilde. Amaç yağ yağmak :) her gün 45 dk binerim. Çünkü geç geliyorum spora falan gitmem sevmiyorum falan filan.
 
Şu nasıl

www.hepsiburada.com
  • brad pitt  (09.02.18 13:16:13) 
alma, binmeyeceksin inan. Maksimum 2 haftada "ne yapacağım ben bunu" diyeceksin.


  • wallcan  (09.02.18 14:04:01) 
üstad yağ yakacaksan eliptik bisiklet al. interval yap. kondüsyon bisikleti sadece dayanıklılık artırır. belki biraz da bacakları forma sokar o kadar.


  • joooper  (09.02.18 14:34:49) 
www.youtube.com

tv karşısında bunlara eşlik et. sadece yürüyorlar, herkese uygun. sağlıklı beslenirsen güzel sonuç alırsın. başlattığım arkadaşım 7 kg verdi.
  • hasmetizm 2046  (09.02.18 16:31:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.