[]

gitar

bir parçada takıldım. şurayı gerçekten çalınabilir mi? basamıyorum. özellikle 1-3-2-3 tabının olduğu yeri hiçç basamıyorum. alternatif bir şey çalabilir miyim yerine? burdan ne kadar anlaşılır bilmiyorum gerçi.
 
Şimdi sana gösteriyorum 1-3-2-3'ü nasıl basacağını, en kolay ve ideal yol bu.

i.hizliresim.com

Yüzük yerine serçeyi de kullanabilirsin ki ben normalde onu kullanıyorum. Serçeyi kullanırsan yüzük boşta kalıyor, altıncı tele onunla da basabilirsin baş parmak yerine ama bence alışmalısın, ilk deneğinde hiç rahat hissettirmeyecek ama sonra büyük kolaylık sağlıyor.
  • i was made for you  (09.02.18 12:42:51 ~ 12:44:48) 
aaa çok sağol emek harcamışsın :)

serçe parmakla evet daha basılabilir geldi ama o akor geçişleri baya zor oluyor. onu bastıktan sonra tekrar 1-2-1 yazan yere geçmek baya zor. beethoven'ın für elise'si parça. başları baya kolay da bi burası sıkıntılı.
  • nick bulamadim  (09.02.18 12:51:07) 
gitarın akustik mi klasik mi? eser klasik olduğu için klasik gitarla çalsan daha rahat olabilir

ör: www.youtube.com
  • idexo  (09.02.18 12:57:48) 
1-2-1'i nasıl basıyorsun? Onu da baş parmakla yaparsan çok kolaylaşıyor geçiş, video çektim ona da kısaca.

streamable.com

Gitar EB'de bu arada ses o yüzden farklı gelir.
  • i was made for you  (09.02.18 13:03:37 ~ 13:04:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.