[]

İsveç'ten bir grup (hatırlayamama)

Rock müzik yapıyorlardı. İsminde å harfleri de vardı. Kåsström gibi hatırlıyorum ama o futbolcuydu :D ama k ile başlıyormuş gibi hatırlıyorum.

metal müzik yapmıyorlardı, daha soft parçaları vardı.

bilen eden var mıdır acep ?

 
marran mi? yuvarlak a ilki.


  • der meister  (09.02.18 11:20:58) 
yok o kadar kısa isimli değildi. türkçe okunuşu da zordu.


  • akatreil  (09.02.18 11:22:24) 
maalesef o da değil.


  • akatreil  (09.02.18 13:11:35) 
BULDUM. Thåström'müş ama grup değil tek bi elemanmış.

şu parçası için arıyordum:

www.youtube.com
  • akatreil  (09.02.18 13:14:53) 
korpiklaani olabilir mi?

edit: değilmiş :)
  • freebird5406_2  (09.02.18 13:17:33 ~ 13:17:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.