[]

Ankara'da medya sektöründe iş nasıl bulunur?

Gazi Üniversitesi Rts bölümü öğrencisiyim. Kendimi alanımla ilgili teorik olarak her anlamda geliştirmeye çalışıyorum. Ama konu medya olunca tecrübesizlik zaman geçtikçe daha büyük bir sorun haline gelmeye başlıyor. Bu sebepten bir film seti olur bir dizi seti olur kamera arkası bir işte çalışmak istiyorum. Ancak hangi platformlardan doğru insanlara ya da kurumlara ulaşılabilir emin değilim.

Kalifiye olduğumu iddia edemem. Felsefe ve psikoloji çalışıyorum. Kısa film senaryoları yazıyorum. Elimden geldiğince nitelikli ve sinema tarihinde önemli filmler izleyip bu dili anlamaya çalışıyorum. Ancak pratiğim çok az.

Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok çok memnun olurum. Teşekkürler.

 
Şuraları takip edebilirsiniz:

www.facebook.com
www.facebook.com
  • teknikekip  (09.02.18 11:20:02) 
TRT ve TRT'ye taşeron programlar yapan bir sürü stüdyo var bildiğim kadarıyla Ankara'da. Fİlm çekiyorlar mıdır bilmem ama dizi çekimleri oluyor olması lazım.


  • crown  (09.02.18 11:20:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.